Įvadas

Kas yra ERP sistema? Ir kodėl ji kam nors turėtų rūpėti?

  • Jei jau esate įsitikinęs, kad jums reikia vienos sistemos, kurioje yra viskas ko reikia organizacijai, galite praleisti šį puslapį.*

Šiandien mažosios ir vidutinės įmonės (MVĮ) nedaug skiriasi nuo didelių įmonių. MVĮ susiduria su panašiais sunkumais kaip didelės įmonės, tačiau jos turi ribotus išteklius juos spręsti.

Mažos įmonės (kaip ir didelės įmonės) turi: - tvarkyti sąskaitas, tam kad stebėti pardavimus / pirkimus - reguliariai mokėti mokesčius - reguliariai mokėti atlyginimus savo darbuotojams - valdyti pristatymus pagal įsipareigotus laiko grafikus - tiekti kokybiškas prekes ir paslaugas - bendrauti su klientais, atsakyti į klausimus Ir bendrai stenktis, kad visi būtų patenktinti.

Didelės imonės sugebėjo investuoti šimtus milijonų dolerių kuriant labai sudėtingas ​​sistemas, tokias kaip SAP. Sistemos, tokios kaip "SAP", gali patenkinti reikalavimus, keliamus didelėms įmonėms, kad jų vienintelė platforma apjungtų jų paskistytą po įvairias šalis, turinčių ne vieną dukterinę bendrovę, daugiavaliutį pasaulinį verslą. Tai padėjo jiems apjungti duomenis / įrašus, susijusius su pagrindiniu procesu, tokiu kaip apskaita, apmokestinimas, darbo užmokesčio fondas, atskaitomybė ir tiekimo grandinė.

Priešingai nei didelės įmonės, MVĮ buvo paliktos pirmos skaitmeninės revoliucijos bangos (1995-2015 m.) nuošalį. Pagrindinė priežastis, kodėl MVĮ praleido skaitmenizavimo bangą yra tai, kad jos neturi tokių finansinių išteklių pirkti licencijas, samdyti programuotojus ir adaptuoti reikalingą programinę įrangą taik, kad atitiktų jų poreikius. Sistemos, tokios kaip SAP, buvo ir lieka finansiškai neprienamos daugumai MVĮ. Kad atsipirktų tokių sistemų naudojimas reikia, kad įmonės apyvarta siektų mažiausiai $100k. Net ir atsiradus debesijos paslaugoms ("Software as a Service", SAAS), nėra lengva patiems integruoti į savo verslą tokias sistemas.

Taigi net ir šiandien mažosios įmonės vis dar susiduria su sunkumais norint tvarkingai organizuoti savo veiklą. Jos dažnai naudoja daugybę programų ir įrankių, tokių kaip lentelinės skaičiuoklės, apskaitos programinė įrangą, internetines klientų valdymo sistemas tam, kad galėtų tvarkyti jų kasdienę veiklą. Mažos įmonės turi naudoti skirtingas sistemas tam, kad perprastų pagrindinius duomenis susijusius su klientais, pardavimais, pinigų srautais ar pelningumu. Informacija egzistuoja izoliuotose sistemose. Duomenis sunku sujungti norint gauti naudingų įžvalgų ar automatinių įspėjimų. Kaip pasėkmė MVĮ reaguoja, o ne proaktyviai vykdo savo kasdienes veiklas. Esant tokiam ribotam darbui, augimas taip pat tampa ribotas.

ERPNext sprendžia kai kurias iš šių pagrindinių problemų: * kaina: ERPNext yra nemokama atvirojo kodo programinė įranga, laisvai prieinama atsisiųsti ir diegti * pilnumas: apima visus būtinus modulius Visas sąrašas List * lankstus adaptavimas: lengva pridėti naujus laukus arba pridėti daugiau funkcijų * efektyvumas: skaičiavimo resursų reikalavimai yra ganėtinai žemi (pigu diegti ir valdyti) * viskas viename: viena sistema ir viena duomenų bazė, kuri leidžia visiems vartotojams įkelti įvairaus pobūdžio duomenis ir gauti duomenis vienu metu.

Kas yra ERPNext?

ERPNext yra pilna verslo valdymo sistema, kuri padeda MVĮ turėti visas verslo valdymo sprendimus vienoje sistemoje. Be to, MVĮ gali ja naudotis priimant laiku ir faktais pagrįstus sprendimus, taip didinant savo konkurencingumą. ERPNext gali tapti verslo stuburu, pridėti jūsų augančiai įmonei stiprybės, skaidrumo ir kontrolės.

Be kita ko, ERPNext padės jums: * Stebėkite visas sąskaitas faktūras ir mokėjimus. * Žinoti kiekvieno Daikto likutį sandėlyje. * Nustatykite ir sekite svarbiausius veiklos rezultatų rodiklius. * Nustatykite atviras kliento užklausas. * Valdyti darbo užmokesčio fondą. * Priskirti užduotis ir stebėti jas. * Saugoti ir tvarkyti visų savo klientų, tiekėjų ir jų kontaktų duomenų bazę. * Parengti kainas. * Jūsų biudžetų ir išlaidų stebėjimas * Nustatykite faktinę pardavimo kainą remiantis faktinėmis išlaidomis žaliavoms, įrangai ir darbo sąnaudomis. * Gaukite priminimus pagal techninės priežiūros tvarkaraščius. * Paleiskite savo svetainę.

Ir daug daug daugiau.

Ar ERPNext tik MVĮ?

ERPNext gali būti naudojamas tiek MVĮ, tiek didelėse įmonėse. Nėra žinomų apribojimų ar veikimo problemų. Mums žinomi keli mažmeninės prekybos tinklai Afrikoje ir aukštai vertinamą akcijų prekybos bendrovę Indijoje (turinti daugiau nei 1000 darbuotojų), kurios naudoja ERPNext.

Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite įvairias User Stories.

Topics

  1. Do I Need An Erp
  2. Open Source
  3. Getting Started With Erpnext
  4. The Champion
  5. Implementation Strategy
  6. Key Workflows
  7. Concepts And Terms